Pocket Monsters World

Opis forum


#1 2010-12-16 19:00:20

Adell

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-07
Posty: 10
Punktów :   

Przygoda Doriana

Właśnie opuszczałeś miasto Eterna, żeby ruszyć w ten niezwykły i nieznany świat pokemonów. Eevee wesoło podskakiwał obok twojej nogi. Bardzo się cieszył. Ty czułeś się obojętnie. To nie była pierwsza podróż w twoim życiu i na pewno nie ostatnia. Mimo wszystko w twoim sercu tańczyła iskierka radości, ponieważ w końcu otrzymałeś swoją kartę trenerską.  i pokedex co czyniło cię oficjalnym trenerem. Kiedy znalazłeś się w Lesie Eterna słońce zaczęło mocno prażyć.

Offline

 

#2 2010-12-16 19:09:55

Dorian

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-07
Posty: 37
Punktów :   

Re: Przygoda Doriana

Widziałem radość Eevee. Postanowiłem że las w którym obecnie się znajduje będzie wspaniałym miejscem na mały trening. Pomimo wysokiej temperatury wilgoć panująca w lesie miło mi robiła. Spacerowałem przez wydeptane już dróżki ponieważ często musiano tu przechadzać skoro widać wyraźne ślady. Zaglądałem w każde zarośla by szukać pokemonów robaków.

Offline

 

#3 2010-12-16 19:13:57

Adell

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-07
Posty: 10
Punktów :   

Re: Przygoda Doriana

Nie musiałeś długo szukać. Już po niedługim czasie zauważyłeś niewielką, czerwoną gąsienicę. Pokedex powiedział, że to Wurmple. Stworek zaczął przyglądać się twojemu Eevee. Kawałek dalej zauważyłeś małego Oddisha bawiącego się w trawie. Na gałęzi drzewa, które stało w pobliżu wylądował Starly. Jak widać znalezienie partnera do treningu twojego Eevee nie było trudnym zadaniem.

Offline

 

#4 2010-12-16 19:16:03

Dorian

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-07
Posty: 37
Punktów :   

Re: Przygoda Doriana

Myśle ze pokemon robak będzie odpowiednim przeciwnikiem prawda eevee? Więc atakujmy. Eevee szybki atak na wurmple! Następnie postaraj się wykonać ten sam atak tylko ze z wysokiego i energicznego wyskoku. Atak będzie mocniejszy!

Offline

 

#5 2010-12-16 20:32:37

Adell

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-07
Posty: 10
Punktów :   

Re: Przygoda Doriana

Pierwszy cios Eevee'go odrzucił Wurmple'a. Kiedy twój pokemon wyskoczył w górę, dziki stworek zaatakował nicią. Po niedługiej chwili Eevee został unieruchomiony. Gąsienica zaatakowała trującym kolcem. Twój stworek bezradnie przyjął na siebie atak.

Offline

 

#6 2010-12-17 16:47:27

Dorian

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-07
Posty: 37
Punktów :   

Re: Przygoda Doriana

Eevee musisz się rozgrzać w tedy szybko będziesz unikał wrogich ataków! Teraz stalowy ogon eevee ale zrób to z rozbiegu i z wyskoku. Następnie odbijając się od drzewa atak głową!

Offline

 

#7 2010-12-17 17:10:40

Adell

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-07
Posty: 10
Punktów :   

Re: Przygoda Doriana

Oba ataki trafiły w zdezorientowanego Wurmple'a. Stworek wyraźnie się zdenerwował. Po chwili cały rozbłysł! Zaczął rosnąć i zmieniać kształty. Po niedługim czasie stał przed tobą Silcoon. Stworek zaatakował Eevee'go nicią.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nadzieja-glejak.pun.pl www.konoha-shinobi.pun.pl www.fablesite.pun.pl www.se-forum.pun.pl www.sferaprawa.pun.pl